Majówka 2016

Długi weekend majowy 29.04 – 3.05.2016

Jak co roku majówka na Mazurach oznacza rozpoczęcie nowego sezonu turystycznego. Na ten nowy sezon przygotowaliśmy atrakcje głównie z myślą o dzieciach. ALE! Nie ma przecież powodu by przy okazji długiego majowego weekendu odmawiać sobie odrobiny radosnej zabawy nawet gdy dziećmi nazywają nas już wyłącznie rodzice.

W tym roku stawiamy na pełną swobodę. Nie układamy żadnego gotowego programu, ale liczymy, że z niektórych propozycji zechcą Państwo skorzystać:

1. Paintball – Na niedzielę 1 maja proponujemy rozgrywki zespołowe dla dorosłych i młodzieży od lat 15-tu. Koszt uczestnictwa wynosi 50,-zł i zawiera pełne wyposażenie (umundurowanie, maska, marker z butlą) i 200 kulek. Grę prowadzi instruktor-sędzia. Młodszych i niepewnych czy paintball to ich ulubione zajęcie, zapraszamy na strzelnicę. Za 25,-zł można poćwiczyć celność – do wykorzystania 50 kulek. DSC_0145

2. Również w niedzielę, ale wieczorem, zapraszamy na integracyjne ognisko. W menu bigos, skrzydełka, boczek, kaszanka z grilla, ziemniaki pieczone z sosem tzatzikowym, surówka, pieczywo i herbata. Koszt 25,-zł; dzieci do lat 12-tu 15,-zł. W trakcie ogniska będzie możliwość zmierzenia się w biegach w trzyosobowych spodniach i w walkach gladiatorów. Podkreślamy – nie tylko dla dzieci!   kajaki3

3. Spływ kajakowy rzeką Marózką planujemy w poniedziałek 2 maja. Zapewniamy kajaki, kapoki i wiosła, a co najważniejsze w cenie (40,-zł od osoby) zawiera się też dowóz uczestników naszym specjalnym pojazdem – prawdziwą więźniarką 😉 Ilość miejsc za kratkami ograniczona – decyduje Komendant.

Rezerwuję !

Osób dorosłych 

Dzieci do lat 12

Dodatkowo proszę o zapisanie na:

- ognisko
- paintball
- spływ kajakowy

Imię i Nazwisko:
*
e-mail:
*
Telefon:

Wiadomość (uwagi, pytania):

 

Komentarze są wyłączone.