Jak to się robi w Perkozie

 

Jak to się robi w Perkozie, czyli jak zorganizować wyjazd na Zieloną Szkołę.

Integracja zespołu klasowego to niezmiernie ważne zadanie, a nic tak nie integruje jak wspólny wyjazd.  Zielona Szkoła to program na takie właśnie okazje. Wybierz zajęcia z naszej oferty i przyjeżdżaj. Mając świadomość trudności jakie stoją przed nauczycielem, czy każdą inną osobą, która podejmuje się organizacji wyjazdu na szkolną wycieczkę lub zieloną szkołę, proponujemy niniejszy krótki poradnik. Postaramy się uporządkować informacje o Zielonej Szkole w Perkozie, i dostarczyć niezbędnych materiałów.

1. Decyzja

– jakich informacji potrzebujesz by zdecydować się na Zieloną Szkołę w Perkozie?

Atrakcje Zielona Szkoła w Perkozie to program otwarty – nauczyciel i jego klasa sami decydują jak wykorzystają pobyt w Ośrodku i jak długo będą u nas gościć. Do wyboru są:

  • warsztaty i zajęcia (głównie terenowe) z szeroko pojętej edukacji ekologicznej, do tego Pracownia Przyrodnicza i ścieżki dydaktyczne
  • aktywna rekreacja w czystym, zdrowym powietrzu: rowery, kajaki, żaglówki, orienteering, survival
  • wycieczki krajoznawcze po Warmii i Mazurach
Warunki
  • Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-, 4- i 5-osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami.
  • Na miejscu jest stołówka z obsługą kelnerską.
  • Teren ogrodzony i bezpieczny.
Ceny Cena noclegu i wyżywienia już od 57-zł. Zobacz propozycje programów z cenami lub skorzystaj z kalkulatora.Policz koszt Zielonej Szkoły

2. Rezerwacja

– formalności to drobiazg

Zgłoszenie Najłatwiej po prostu zadzwonić: 89 519 22 21 i zgłosić wstępną rezerwację. Zostawimy wtedy trochę czasu na konsultacje z rodzicami, dziećmi i dyrekcją i umówimy się na dalsze kroki. Można też od razu wysłać zgłoszenie on-line
Umowa Zgodnie z zamówieniem przygotujemy umowę i przyślemy na adres szkoły. Określimy termin, liczbę uczestników, warunki i terminy rozliczeń.
Zaliczka Zwyczajowo umawiamy się na wpłacenie zaliczki w wysokości ok. 25% kosztów imprezy, w terminie ustalonym wspólnie – szczegóły będą w umowie.

3. Na ostatni guzik

– przygotujmy to razem

Harmonogram Równolegle do prowadzonych spraw formalnych ustalać będziemy indywidualny program pobytu: zajęcia dydaktyczne, wycieczki, inne atrakcje. Proponujemy zapoznać się z przykładami 3- i 5-cio dniowych harmonogramów pobytu na Zielonej Szkole.
Ubezpieczenie Jeśli decydujecie się dodatkowo ubezpieczyć to przynajmniej 2 tygodnie przed terminem przyjazdu przyślijcie listę uczestników.
Dokumenty Każda szkolna wycieczka wymaga odpowiedniego udokumentowania . Wkrótce zamieścimy tu wzory dokumentów np. karta wycieczki, regulamin wycieczki itp.

Jeśli nadal masz wątpliwości – zadzwoń: 605 826 866 lub 500 114 078. Odpowiemy na pytania, wyślemy materiały.